O člnoch RobFin

Nafukovacie člny RobFin svojou produktovou škálou pokrývajú segment vodnej turistiky, raftingu a expedičného splavovania riek od tých menších až po najvodnatejšie divoké rieky sveta. Produktová rada začína dvojmiestnym samovylievacím kanoe Yukon, jeho trojmiestnou variantov Yukon X3 a singlovou kanoe Yukon C1. Špecialitou je nafukovacia deblovka America pre športové zjazdy riek. Raftové člny začínajú miniraftom Denali pre tri osoby, určeným pre rafting na potokoch a malých riečkach. Raft HOBIT je určený na európske rieky a rekreačný rafting. Osvedčil sa i vo výbave komerčných agentúr a požičovní lodí. Rada raftov PROFI je určená na ťažkú expedičnú vodu, pre komerčné a profesionálne využitie. Špecialitou je nafukovací rybársky čln.

Nafukovacie člny RobFin produkuje firma Denali s.r.o. založená na začiatku deväťdesiatych rokov. Už od svojho vzniku spojila svoju činnosť s divokou vodou a raftingom. Skúsenosti z expedícií po celom svete vyústili do designu nafukovacích člnov. Výrobky s pečaťou RobFin sú produktom prevereným z expedícií a výprav na rieky rôznych obtiažností pod tropickým slnkom i za polárnym kruhom.

Při designu, výrobě a volbě materiálů pro naše lodě využíváme poznatků z tisíců hodin strávených na řekách všech typů a obtížností, pod tropickým sluncem i za polárním kruhem.
Dobrý design nevzniká v kanceláři, ale v mokru a s pádlem v ruce, kdy se nafukovací plavidla dostávají do těch nejnemožnějších situací, kormidlovány bravurními jezdci i totálními amatéry. Výsledkem jsou čluny, kde každý detail má svůj důvod a funkci. Nebojíme se okamžitě změnit detail, který může fungovat lépe a velmi si vážíme každého podnětu vzešlého od vody.

Víme, že s našimi čluny budete spokojeni.