Kanoe Yukon 4,35

Kanoe Yukon v prevedení pre statnejšiu posádku. Kanoe zachováva klasické tvary, rýchlosť i pozdĺžnu a torznú tuhosť. Je predĺžené a rozšírené pre väčšiu nosnosť a väčší vnútorný komfort posádky. Kanoe so samovylievacou funkciou a s výbornými jazdnými vlastnosťami. Vhodné je najmä na divokú vodu, ale poskytne aj dostatok priestoru pre viacdenné putovanie po riekach. Stabilné vo vlnách, rýchle na pokojnej vode.

Skúsení vodáci si rýchlo obľúbia túto loď, pretože sa nezalieva, má vysokú pozdĺžnu aj priečnu tuhosť a komfortný posed (zákľak) s bezpečnostnými popruhmi. Kanoe je vyrobené zo špičkového materiálu Valmex, ktorý je na dne zosilnený a odolný proti UV (nebledne a nepraská). Použité materiály a dizajn zaisťujú pevný tvar kanoe, ktoré sa nevlní, ani nepotrebuje dodatočné výstuhy. Samovylievanie vody zaisťuje rukáv v zadnej časti kanoe. Na kľudných vodách ho možno uzavrieť a získať tak suchú loď.

Všetky nafukovacie člny Rob Fin sú na podlahe vybavené pretlakovým ventilom. Predávajú sa v transportnom vaku a súčasťou balenia je dvojčinná ručná pumpa 2×3 l, príručka užívateľa a opravárenská sada.

Farba: modrá/šedá – žltá/šedá
Dĺžka [cm]: 435
Šírka [cm]: 107
Hmotnosť [kg]: 24
Nosnosť [kg]: 330
Prevádzkový tlak[bar]: 0,3/0,25
Počet osôb: 2
Materiál: Valmex®1000 g/m2

V bohatej základnej výbave:

  • Poistný ventil na dne
  • Polohovateľné sedačky
  • Fixovací systém na bagáž
  • Držiak na pumpu, uzatvárateľný rukáv
  • Pumpa, express lepenie, návod, vak

Cena: 1631,- €

– Kúpiť teraz na MANA-Shop –