Packraft S Junior

Úplne nový koncept Packraftingu. Stabilný a samovylievací packraft s vlastnosťami pevnej lodi vo veľkosti pre juniorov a malé postavy. Rýchla a obratná loď, vhodná pre začiatočníkov aj dobrých kajakárov z mimoriadne odolného materiálu.. Vysokotlakový packraft, ktorý vás odvezie všade a ešte si jazdu maximálne užijete

Integrovaný vzduchotesný zips umožňuje zbaliť výbavu do bortového valca.

Veľkosť S je vhodná pre juniorov a malé postavy do 60 kg, ktorým umožní rýchle a bezpečné zoznámenie s packraftingom na kľudnej i divokej vode.
Veľmi točivý a zároveň rýchly packraft z mimoriadne odolného materiálu. Veľmi nosné dno so samovylievacou funkciou, ktorá vyleje loď do 5 sekúnd (pri štandardnom zaťažení). Dokáže vykrojiť oblúk na hrane. Dokážete s ním i eskymovať, surfovať, traverzovať. Ale tiež je stabilný a podrží stabilitu začiatočníka tam, kde to kajak nedokáže. Zoberte deti na vodu bez stresu, špriciek a tonu vážiaceho kajaku ! Naučte ich mať rieku radi tým, že sa na nej budú cítiť dobre v stabilnej lodi. Začiatočníka naučí tento packraft zakrátko jazdiť terény, ktoré by sa na kajaku neodvážil. Naviac je ľahký, zbaliteľný do malého rozmeru, univerzálny s množstvom vychytávok pre divokú vodu i bežnú turistiku. Deti ich ľahko odnesú k rieke i od rieky. Bezpečné, ale dokonalé upútanie jazdca v lodi. Nasadá sa do naňho ako na gauč a rovnako ľahko sa aj vysedá.

Dodáva sa s vodeodolným vakom a extraľahkou pumpou.

Farba: modrá, zelená, oranžová
Dĺžka [cm]: 230
Šírka [cm]: 88
Hmotnosť [kg]: 4,45
Doporučené zaťaženie [kg]: do 60
Počet komôr: 3


Packraft S Junior
Cena:
989,- €

– Kúpiť teraz na MANA-Shop –