Kajak Bobr single

Jednomiestny nafukovací kajak. Neuveritelne stabilná loď so samovylievacou funkciou. Môžete z nej vypadnúť, ale nemôžete ju na vode prevrátiť. Kajak je určený na pohodové letné plavby i na divokú vodu. Stabilitu jazdca zaisťujú opierky nôh, chrbta a pásy cez kolená. Výbava kajaku je účelná a prakticky nezničiteľná, vhodná najmä pre požičovne a komerčné použitie. Odolný materiál zaisťuje dlhú životnosť výrobku i na plytkých riekach.

Kajak je dizajnovaný ako stabilná loď pre menej skúsených pádlerov. Nafukovacie dno je vsadené medzi valce pre väčšiu stabilitu. Predok je sklopený, funkčný i v protivetre, avšak dobre vyráža na vlny. Celková tuhosť a stabilita kajaku pomáha v ovládání aj úplným začiatočníkom. Opierky nôh i chrbta sú nastaviteľné, pre vyváženie posádky. Veľmi nosné dno Vám zaručí suchý posed po celú dobu plavby. Skvelá kombinácia odolného a stabilného plavidla.

Všetky nafukovacie člny Rob Fin sú na podlahe vybavené pretlakovým ventilom. Predávajú sa v transportnom vaku a súčasťou balenia je dvojčinná ručná pumpa 2×3 l, príručka užívateľa a opravárenská sada.

Rozmery:
Farba: modrá
Dĺžka [cm]: 360
Šírka [cm]:
 100
Hmotnosť [kg]:
 12
Nosnosť [kg]:
 150

Pre posádku o váhe 40-140 kg
Vo výbave nie je držiak na pumpu a fix. systém na batožinu.

AKCIA!
Cena:
1109,- €

– Kúpiť teraz na MANA-Shop –