Packraft Family Eco

Packraft pre väčších vodákov. Úplne nový koncept Packraftingu. Stabilný a samovylievací packraft s vlastnosťami pevnej lodi. Rýchla a obratná loď, vhodná pre začiatočníkov aj dobrých kajakárov z mimoriadne odolného materiálu. Vysokotlakový packraft, ktorý vás prevezie všade a ešte si jazdu maximálne užijete.

Ekonomická verzia bez vzduchotesného ZIPSU!

Packraft pre dvoch. Už podľa názvu je určený primárne pre dospelého vodáka + jedného dorastenca (dieťa, psa, či iného člena rodiny).
Nosnosť 150-180 kg. Budete prekvapeni ako je pri svojej dĺžke stále veľmi točivý a rýchly. Odolný materiál, veľmi nosné a rýchle dno so samovylievacou funkciou. Family packraft je pre radosť vo dvojici, stabilný, veľký, nosný a bezpečný.

Skúsených jazdcov behom niekoľkých chvíľ nadchne svojim jazdným prejavom. Začiatočníka naučí tento packraft zakrátko jazdiť terény, ktoré by sa na kajaku neodvážil. Naviac je ľahký, zbaliteľný do malého rozmeru, univerzálny s množstvom vychytávok pre divokú vodu i bežnú turistiku Bezpečné ale dokonalé upútanie jazdca v lodi. Nasadá sa do neho ako na gauč a rovnako ľahko sa i vysedá.

Farba: modrá
Dĺžka [cm]: 330
Šírka [cm]: 96
Hmotnosť [kg]: 8,25
Doporučené zaťaženie: 150-180 kg
Počet komôr: 3


Packraft Family Eco
Cena:
1299,- €

– Kúpiť teraz na MANA-Shop –